Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşulları

Ürünlerimiz siparişleri en az 50 adet şeklinde sipariş verilebilmektedir. 

Ürünün içeriğinde mevcut ise fiyatlara kurdela, aksesuar, Mıknatıs katma değer vergisi dahildir.

stoklu ürünlerde Ürün hazırlanma süresi iki iş günüdür,stoklarımızda bulunmayan ürünlerde süre bir kaç gün uzayabilir bazı aksi yaşanabilecek durumlarda firmamız bu süreyi bir kaç gün uzatma hakkına sahiptir. Varak baskı istenirse bu süre yedi güne kadar uzayabilir. 

Hazırlanması, Ürün ücreti hesabımızda göründüğü tarih itibari ile başlamaktadır.

Ürünler isteğe bağlı Alanya mağazamızdan teslim alınabilir, bu durum belirtilmediyse anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Nikah Şekerleri, Bebek Şekerleri, Sünnet Şekerleri ile ilgili satış şartları;

Sitemizde yer alan fiyatlar firmamızın "minimum sipariş edilebilir miktar" ile belirlediği fiyatlardır. Örnek vermek gerekirse tüm ürünlerde 50 adetin altında sipariş alınamamaktadır, bazı ürünlerde bu sınır minimum 50adet altı  olarak belirlenmiştir.

Tüm ürünlerde isim etiketi vardır ve mıknatıs ücretsizdir.

Ürün isteğinize göre lavantalı, badem şekerli, çikolatalı badem şekerli hazırlanabilir. Fakat bazı ürünler sadece şeker yada sadece lavanta konulmaya uygundur. Ürün fotoğraflarında bu durum görülebilmektedir. Lavanta ya da badem şekerinde fiyat farkı eklenmemektedir, çikolatalı drajelerde firmamızın belirlemiş fiyatlar ürün fiyatına eklenmektedir.

Teslimat süresi, ürün miktarına göre minimum 1, maksimum 7 iş günüdür. Gecikme yaşanabilecek ürünler size 2 gün içinde maille ve telefonla bildirilerek süre için onayınız alınmaktadır.  

Ürün hazırlanması ödemenin tarafımıza ulaştığı gün başlar.

Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.  

Deniz kabukları, deniz yıldızları gibi ürünlerde renk ve boy farklılıkları olabilir. Bu ürünlerde renk ve ebat seçimi firmamızca da seçim şansı bulunmamaktadır.  Ayrıca doğal deniz yıldızları hoş bir koku taşımazlar. Bu ürünlerin kokusu ile ilgili şikayetler dikkate alınmamaktadır. Tavsiyemiz doğal deniz yıldızlarında sadece lavanta uygulaması yaptırarak kokunun azalmasını ve bastırılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde kurdele ve yazı etiketlerinde firmamızın web adresi yazısı yer almaktadır. İstemiyor iseniz bunu mutlaka sipariş formunda belirtiniz.

Ağır objeli ürünlere ve cam süslere mıknatıs uygulaması yapılmamaktadır.

Fiyatlarımıza kdv dahildir.

Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.

Havale ve EFT ya da PTT ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon,masraf vb tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir. 

Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin sitemizde yer alan ürün iadesi bölümünden form doldurularak bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İstanbul Mahkemeleri salahiyetlidir.

Geri iade koşulları;

İsme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş nikah şekerleri ve tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünlerin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir. 

Sitemizden yapacağınız her alışverişte ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz ya da bütünlüğünü anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Üretilen ürünün geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.   

Müşteri, www.gulistanbebek.com internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.gulistanbebek.com web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.

Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.