Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Ürünlerin Hazırlanması sipariş Yoğunluğa Göre Değişir. Stoklu Biblolarda ürünleri 1 günde hazırlayabiliriz. ve kargoya verebiliriz.

Ürünlerde ortalama Kargo teslim süreleri merkezlere 2 - 3 gün olarak değişmektedir. zorunluluk arz eden hallerde bu süre uzayabilir.

Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.

Müşterilerimizin paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmesi gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. 

Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Kargo firmasının alıcıya verilen adresten ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan Kargo Firması sorumludur. Kargo firmaları 1. kez uğramadan sonra 2. kez uğrama yapmamaktadırlar. Bu durumda ürünlerin şubeden alınması gerekmektedir. 

Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.

Firmamız kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere taşıma yapmamaktadır. Tereddütünüz var ise sipariş vermeden önce firmamızdan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilinir.

Yurtdışı gönderileri PTT kargo ile yapılmaktadır. Fiyatları, teslim sürelerini http://www.ptt.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.